Diltaş Eğitim, Maliye sınavında
Aroma Erkekler Voleybol 1. Liginde mücadele veren Diltaş Eğitim Kurumları Spor Kulübü, bugün kendi saha ve seyircisi önünde Maliye Milli Piyongo ile saat:13.00te karşı karşıya gelecek.
Bu maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamlayan Mavi-Beyazlılarda önemli bir eksik bulunmuyor. Lig’de zor günler geçiren temsilcimiz Maliye Milli Piyango’yu yenerek ligde çıkışa geçmek istiyor. Maliye Milli Piyango karşılaşmasını kazanacaklarını ifade eden Diltaş Eğitim Kurumları Spor Kulübü Başkanı Mehmet Ataman,” Zor bir mücadele olacağını biliyoruz. Rakibimizden çekinmiyoruz. Takım olarak galibiyete şartlanmış durumdayız. Taraftarlarımızın da desteği ile bu zorlu karşılaşmadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.