Denizlispor sezonun ilk galibiyetini aldı
PTT 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, kendi sahasında Denizlispor'a mağlup oldu
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, “İki haftadır birbirinin benzeri bir maç oynuyoruz. İki tane kaybetmemiz gereken maçı kaybettik” dedi. Denizlispor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu “Yeni yapılanma içinde olan bir takımız. Sezona geç başladık, bunun sıkıntılarını yaşadık. Haftaya milli maçlar sebebiyle maç yok. Bu arayı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Oyuncu arkadaşlarıma özellikle ikinci yarıda vermiş oldukları mücadeleden ötürü kutluyorum. Oyuncularımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. Denizlisporlu futbolcular Görkem Arslan ve Erhan Kartal da 3 puan aldıkları için sevinçli olduklarını söylediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.