Denizlispor, Samsun'dan galibiyetle dönmek istiyor
PTT 1. Lig'in 6. haftasında Denizlispor, yarın deplasmanda karşılaşacağı Samsunspor maçından galibiyetle dönmenin hesaplarını yapıyor
Denizlispor, ligin 6. haftasında yarın deplasmanda Samsunspor’a konuk olacak. 5 maçta 3 galibiyet ve 2 mağlubiyeti bulunan yeşil-siyahlılar, 9 puanla zirvedeki takımları takibini sürdürürken, Samsunspor maçında galibiyet hedefliyor. Geçen hafta Göztepe galibiyetiyle moral bulan Denizlispor’da, savunma oyuncuları Burak Özsaraç ve Özgür Bayer forma giyemeyecek. Denizlispor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Göztepe galibiyetinin hem puan, hem de moral, motivasyon açısından çok önemli olduğunu belirterek, “Bu galibiyetin moraliyle çıkacağımız Samsunspor maçını kazanmak istiyoruz. Kaybettiğimiz maçlarda bile iyi mücadele ettik. Samsunspor maçı zor bir deplasman. Her iki takım için de zor geçecek bu maçtan galibiyetle dönmek istiyoruz” dedi. Denizlispor’un Samsunspor maçına, İsmail Şahmalı, Erhan Kartal, Malikov, Berkay Can, Oğuzhan, İsmail Odabaşı, Hüseyin, Veli, Bajram, Haluk, Can Erdem on biriyle çıkması bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.