Deni Milosevic, asistle başladı
Atiker Konyaspor'un Belçika Ligi ekiplerinden Standard Liege'den transfer ettiği Deni Milosevic, yeni sezona asistle başladı.
Atiker Konyaspor'un Belçika Ligi ekiplerinden Standard Liege'den transfer ettiği Deni Milosevic, yeni sezona asistle başladı. Türkiye Spor Yazarları Derneği Kupası'nda gösterdiği performans ile göz dolduran Boşnak futbolcu, Çaykur Rizespor karşılaşmasında takımını öne geçiren golün asistini yaptı.
3.ASİSTİ OLDU
Deni Milosevic asistlerine devam ediyor. Atiker Konyaspor'un sezon öncesi son hazırlık provası olarak katıldığı Türkiye Spor Yazarları Derneği Kupası'nda Kardemir Karabükspor'u 3-2 yendiği maçta Bajic'in attığı gollerin asistini yapan 21 yaşında ki Boşnak oyuncu Atiker Konyaspor'un Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldığı maçta Jagos Vukovic'in attığı golün asistini yaptı. Mücadelenin 55.dakikasında sağ taraftan Boşnak futbolcunun kullandığı kornere yükselen Jagos Vukovic, Atiker Konyaspor'u 1-0 öne geçiren golü attı. Deni Milosevic, Çaykur Rizespor maçında yaptığı asistle, bu sezon ki asist sayısını 3'e yükseltti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.