Çumra'nın rakibi Adana Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 5. Grup lideri Çatalhüyük Çumra Belediyespor, 3. hafta maçında bugün sahasında Adana Gençlerbirliği ile karşılaşacak
Bölgesel Amatör Lig 5. Grup lideri Çatalhüyük Çumra Belediyespor, 3. hafta maçında bugün sahasında Adana Gençlerbirliği ile karşılaşacak. İlk iki hafta aldığı galibiyetlerle dikkat çeken ve koltuğa kurulan yeşil-beyazlıların antrenörü Mümin Duru, “Sezon başlamadan yaptığım açıklamada grubun güçlü olduğunu, ancak bizim en iyi takım olduğumuzu söylemiştim. İlk iki hafta gösterdi ki, sözlerimde haklılık payı var. Uzun süreli çalışmalarımızın semeresini alıyoruz. Şimdi Adana Gençlerbirliği ile sahamızda oynayacağımız maçı da kazanıp üçte üç yapmak, en büyük isteğimiz. Çatalhüyük Çumra Belediyespor, kendisine güvenenleri mahcup etmeyecek. Bölgesel Lig’e ilk katıldığımız yıl yaşananlar asla yaşanmayacak. Aksine hedefimiz olan 3. Lig’e inanıyor, taraftarlarımızı Adana Gençlerbirliği ile oynayacağımız maça davet ediyorum” dedi. Saat 14.30’da Çumra İlçe Stadında başlayacak olan Çatalhüyük Çumra Belediyespor-Adana Gençlerbirliği maçını Nevşehir Bölgesel hakemlerinden Murat Tavukcu yönetirken, yardımcılıklarını Erkan Odabaşı ve Önder Kaya yapacak. 4. hakem Konya bölgesinden Neslihan Boyalı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.