Çınar ve Dizman ailesinin acı günü
TSYD Konya şube Başkanı Recep Çınarın amcasının kızı Yasemin Dizman (40) genç yaşta yaşamını yitirdi.
TSYD Konya şube Başkanı Recep Çınar’ın amcasının kızı Yasemin Dizman (40) genç yaşta yaşamını yitirdi. Dün öğleyin Musalla mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından Musalla mezarlığında toprağa verilen merhumeye Allah’tan rahmet, Çınar ve Dizman aileleriyle yakınlarına başsağlığı diler acılarını paylaşırız. Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya şubesi yönetim kurulu mesaj yayınlayarak başsağlığı diledi. Başkan yardımcısı Ahmet Eser, yönetim kurulu adına yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi. “TSYD Konya şube başkanı Recep Çınar’ın amcası Musa Çınar’ın kızı Yasemin Dizman’ın vefatı bizleri de derinden üzdü. Genç yaşta aramızdan ayrılan merhumeye Allah’tan rahmet, başta başkanımız Recep Çınar olmak üzere tüm Çınar ve Dizman aileleriyle yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diler acılarını paylaşırız.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.