Çınar: Şanssız bir yenilgi aldık
TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu’nda mücadele eden ve deplasmanda Adıyamanspor’a 2-1 yenilen lider Adana Demirspor’un kulüp başkanı Bekir Çınar, şanssız bir yenilgi aldıklarını söyledi.
Çınar, yaptığı açıklamada, özellikle kalecileri Ömer’in bu maçta 2 gol yemesine karşın çok iyi bir oyun sergilediğini belirtti. Bekir Çınar, 90 3’te yedikleri şanssız bir golle sahadan yenik ayrıldıklarını belirterek, “Yenildiğimiz bir haftada rakiplerimizin de puan kaybetmesiyle aramızdaki 6 puanlık fark devam etti” dedi. Adıyamanspor maçının geride kaldığını anlatan Çınar, “Hafta sonu sahamızda Elazığspor ile zorlu bir maç yapacağız. Bu maçtan 3 puanla ayrılmak istiyoruz” diye konuştu. Çınar, Adıyaman’a kadar gelerek takımlarına destek veren taraftarlara da teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.