Cihanbeyli'de, MHP'li meclis üyeleri istifa etti
Cihanbeyli'de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Cihanbeyli Belediye Meclis
Üyesi olan Mehmet Satılmış ve Ömer Faruk Orhan partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.
Satılmış ve Orhan yaptığı açıklamada, mensubu bulundukları MHP ile zaman içerisinde aralarında oluşan uyuşmazlığı gerekçe göstererek partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.
Partilerinden istifa dilekçelerini noter aracılığıyla MHP Konya İl Teşkilatı, Cihanbeyli ilçe teşkilatı ve genel merkeze gönderdiklerini ifade eden Satılmış, ''Siyasette beraber yola çıktığımız Sayın Başkanımız Mehmet Ali Önal'ın MHP'den istifası ile başlayan sürece biz de katılıyor kararına destek veriyoruz'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.