Çiçek’ten Konyaspor’a moral yemeği
Sağlık Kasabası Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çiçek, Konyaspor Yönetim Kurulu, teknik heyet ve oyunculara bir moral yemeği verdi.
Kardemir D.Ç.Karabükspor maçı başta olmak üzere kalan haftalarda yeşil-beyazlı ekibe başarı dileyen Çiçek, Konyaspor'un Süper Lig'e çıkacağına inandığını söyledi.Oldukça samimi bir ortamda yenilen yemeğin ardından kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Çiçek, Konyaspor'un Konya'nın önemli bir değeri olduğunu bildirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.