Çetin: Siyasi görevim yok
Eski Milletvekili Prof. Dr. Remzi Çetin, Halkın Sesi Partisi'nin Kurucular Kurulu'nda yer almadığını, herhangi bir siyasi partide görevinin bulunmadığını açıkladı.
Eski Milletvekili Prof. Dr. Remzi Çetin, Halkın Sesi Partisi'nin Kurucular Kurulu'nda yer almadığını, herhangi bir siyasi partide görevinin bulunmadığını açıkladı. Üniversitede akademisyen olarak görev yaptığını ve idari görevinin bulunduğunu hatırlatan Çetin, bu nedenle siyasette yer almasının söz konusu olamayacağını dile getirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.