Çatalhöyük Çumrada şampiyonluk sevinci
Geride kalan hafta Niğdede yapılan Yıldızlar Türkiye Bisiklet Yol şampiyonasında Yıldız Bde şampiyon olan Çatalhöyük Çumra Belediyesporda büyük sevinç yaşanıyor
Geride kalan hafta Niğde’de yapılan Yıldızlar Türkiye Bisiklet Yol şampiyonasında Yıldız B’de şampiyon olan Çatalhöyük Çumra Belediyespor’da büyük sevinç yaşanıyor. Diğer rakiplerine göre daha az imkanları olmasına rağmen şampiyonluğuna ulaşmanın mutluluk verici olduğunu dile getiren yeşil-kırmızılı takımın Bisiklet Şube Sorumlusu Mustafa Kestek, “Birçok güçlü takımın arasından sıyrılarak, Yıldız B kategorisinde Türkiye şampiyonluğuna ulaştık. Bu durum elbette mutluluk verici. Bize en büyük desteği veren Belediye Başkanımız sayın Yusuf Erdem’e teşekkür ediyorum. Başarımız bununla sınırlı kalmayacak. Bundan sonra katılacağımız her turnuvada, biraz daha üstüne koyarak çıtayı yükselteceğiz. Diğer rakiplerimizin çoğu büyük bütçeleri olmasına rağmen, bisikletçilerimizi geçemedi. Sadece kriteryum yarışında biraz geride kaldık, bunun nedeni de bazı şanssızlıklar yaşamamız. Niğde’de üstün başarı gösteren tüm sporcu arkadaşlarımı kutluyorum. Belediye Başkanımız ve yönetimimiz yanımızda olduğu sürece daha birçok başarıya imza atarız” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.