Büyükşehir Belediyespor Kros liginden umutlu
Atletizm Federasyonunun 2011 yılı faaliyet programı dahilinde bulunan Kulüpler Kros Ligi yarışları geçtiğimiz hafta Antalyada yapıldı
Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nden Ozay İşkey, Kulüpler Kros Ligi Yarışlarında ferdi olarak Türkiye ikincisi oldu.
15 takımın katıldığı yarışlarda Konya Büyükşehir Belediyespor, Yıldız Erkeklerde takım olarak 5. oldu. Kulübümüz bu sonuçla, 20 Mart 2011’de Denizli’de yapılacak final yarışlarında ilk 3 iddiasını sürdürdü. Söz konusu müsabakada Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Ozan İşkey de ferdi olarak Türkiye ikincisi oldu.
15 takımın katıldığı yarışlarda Konya Büyükşehir Belediyespor, Yıldız Erkeklerde takım olarak 5. oldu. Kulübümüz bu sonuçla, 20 Mart 2011’de Denizli’de yapılacak final yarışlarında ilk 3 iddiasını sürdürdü. Söz konusu müsabakada Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Ozan İşkey de ferdi olarak Türkiye ikincisi oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.