Bucaspor dışarıdan puansız dönmüyor
Spor Toto Süper Lig’de 4. haftada Konyaspor ile berabere kalan Bucaspor, ligdeki 2. deplasman maçında da sahadan beraberlikle ayrıldı.
Lige Beşiktaş mağlubiyetiyle başladıktan sonra deplasmanda Kasımpaşa ile berabere kalan ve İzmir’de Gençlerbirliği’ni mağlup etmeyi başaran Bucaspor, Konyaspor karşısında bir puan alarak, deplasmandaki 2. beraberliğini elde etti. Yeni transfer Dahmane’nin karşılaşmanın ikinci yarısında şans bulduğu sarı-lacivertli ekipte, başarılı savunma oyuncusu Orhan Ak, Bucaspor formasıyla ligdeki ikinci golünü kaydetti. Geçen hafta Bucaspor’un Süper Lig’deki ilk golünü kaydeden tecrübeli oyuncu, Süper Lig’de 211. maçında 11. golüne imza attı. Orhan Ak, Süper Lig’de formalarını giydiği Galatasaray ile 5, Antalyaspor ile de 4 kez gol sevinci yaşamıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.