Bucaspor 4 oyuncu ile sözleşme imzaladı
Bank Asya 1. Ligde mücadele edecek Bucaspor, Gençlerbirliğinden Efe Halil Özarslan ve Aykut Çeviker, Mersin İdmanyurdundan Kıvanç Dağ ve Pursaklarspordan Faruk Atalay ile sözleşme imzaladı
Bank Asya 1. Lig’de mücadele edecek Bucaspor, Gençlerbirliği’nden Efe Halil Özarslan ve Aykut Çeviker, Mersin İdmanyurdu’ndan Kıvanç Dağ ve Pursaklarspor’dan Faruk Atalay ile sözleşme imzaladı. Sarı-lacivertliler, daha önce ön protokol yaptıkları Faruk Atalay ile 2 yıllık mukavele imzaladı. Gençlerbirliği’nden stoper Efe Halil Özarslan ile opsiyonlu 1 yıl kiralık, orta saha oyuncusu Aykut Çeviker ile 3 yıllık ve Mersin İdmanyurdu’nun stoper Kıvanç Dağ ile 3 yıllık sözleşme yapıldı. Yöneticiler Yaşar Yaralı, Volkan Göksu ve Sedat Nisa’nın da katıldığı imza töreninde sözleşme imzalayan futbolcular, Bucaspor’da oynayacak olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.