Bögelesel Lig’e bayram arası
Bölgesel Amatör Lig’de geride kalan haftada Kurban Bayramı nedeniyle maçlar oynanmadı. Ligde 2. Hafta maçları 4 Ekim Pazar günü oynanacak. Bu ligde mücadele eden Konya temsilcileri 2. hafta maçlarına çıkacak.
SARAYÖNÜ AKSARAY YOLCUSU
Sezonun ilk haftasında sahasında Seyhan Belediyespor ile karşılaşan ve rakibini 3-0 gibi net bir skorla geçen Sarayönü Belediyespor hafta sonu deplasmanda Aksaray 1989 Spor karşısına çıkacak. Bu sezon ilk defa Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Aksaray ekibi geçtiğimiz hafta bir başka Aksaray temsilcisi 68 Yeni Aksarayspor’a 1-0 yenilmişti. Sarayönü Belediyespor bu maçı da kazanarak çıkışını devam ettirmek istiyor.
AKŞEHİR TARAFTARI KARŞISINA ÇIKACAK
Bu yıl ligde 2. Sezonunu geçiren Akşehirspor Pazar günü 2015-2016 sezonunda ilk kez taraftarı karşısına çıkacak. Kırmızı-beyazlı ekip sahasındaki ilk maçında 68 Yeni Aksarayspor’u konuk edecek.
İKİ DERBİ GALİBİ KARŞILAŞACAK
Akşehirspor geride kalan ilk haftada deplasmanda bir başka Konya temsilcisi Ereğilspor’u 1-0 ile geçerek sezona galibiyetle başlamıştı. 68 Yeni Aksarayspor ise Aksaray derbisinde Aksaray 1989 Spor’u aynı skorla geçerek sezona galibiyetle merhaba demişti. Derbi galibi iki ekip Pazar günü Akşehir’de karşı karşıya gelecek.
EREĞLİSPOR İLK DEPLASMANINDA
Bu sezon ilk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Ereğlispor sezonun ilk maçını sahasında Akşehirspor’a karşı oynadı ve 1-0 kaybetti. Yeşil-beyazlı ekip Pazar günü ise ilk deplasman maçına çıkacak. Ereğlispor bu maçta Mersin temsilcisi Anamur Belediyespor’a konuk olacak. Anamur ekibi geçtiğimiz hafta bir başka Mersin temsilcisi Erdemli Beldiyespor ile 3-3 berabere kaldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.