Beyşehir’de galibiyet hesapları
Ligin bitimine iki hafta sahasında kümede kalma mücadelesi veren Bozkır Gençlerbirliği’ni ağırlayacak olan Beyşehir Belediyespor, taraftarı önünde oynayacağı son maçtan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor.
Öte yandan Süper Grup’ta ligden çekilen Tuzlukçu Belediyespor’un ardından küme düşecek ikinci takım önümüzdeki günlerde belli olacak. Bozkır G.Birliği ile Karapınar Belediyespor arasındaki krtik maçın sonucunun belli olması ve devamında iki tarafın yapacağı maçlarda alacağı sonuçlar da kümede kalan takımın hangisi olacağı konusunda belirleyici bir unsur olacak. Süper Grup’ta bu hafta sonu oynanacak müsabakaların programı şöyle: Karapınar Belediyespor-Sanayispor, Ereğlispor-Muhasebe Gençler, Sarayönü Belediyespor-Medaş Tek Meramspor, Ç.Çumra Belediyespor-Selçuklu Belediyespor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.