Ayaz: Takımda düşüş var
Karabükspor karşısında alınan yenilgiden dolayı taraftarlarımızdan ve camiamızdan özür dilediklerini söyleyen Mehmet Ayaz, bahanelerin arkasına sığınmadıklarını ve kafalardaki Süper Lig'e yükselme düşüncesini Karşıyaka maçını kazanarak eyleme dönüştürecek
Mehmet Ayaz, Karabükspor maçı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Kötü bir yenilgi aldık. Takım olarak ilk yarı iyi oynadığımızı ve mücadele ettiğimizi söyleyebilirim. 1-0 öne geçtik. Ama skoru koruyamadık. Duran toplardan kötü ve bize yakışmayacak goller yediğimizi düşünüyorum. Sonuçta 4-1 kaybettik ve hiçbir bahanenin arkasına sığınmıyoruz. Önümüzde daha 10 maç var ve bizler bu takımı Süper Lig'e çıkartacağımıza inanıyoruz. Bir seri yakalamak istiyoruz. Bunun için ilk maç olan Karşıyaka karşılaşmasına kazanmamız gerekiyor. Artık sözlerin anlamı yok. Kafamızdaki düşünceleri eyleme geçirme zamanı geldi. İnşallah Karşıyaka maçıyla bu eyleme ilk adımı atarız diye düşünüyorum. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bu saatten sonra yapacağımız tek şey geçmişi unutmak ve önümüze bakmak. Onlar bizi kalan haftalarda desteklesinler. Bizde onlara Süper Lig'e çıkarak en güzel hediyeyi vereceğimize inanıyoruz" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.