Atiker Konyaspor’un otobüsüne yeni giydirme
Atiker Konyaspor'da A Takım otobüsü Süper Lig’in 2. Haftasında Antalyaspor ile oynanacak maç öncesi yenilenen görüntüsüyle hazır hale getirildi.
Konyaspor’da yeni takım otobüsü yeni görüntüsüyle hazır hale getirildi.Çift başlı kartalın biri otobüsün sol, diğeri ise sağ yanına giydirildi. Konyaspor’a destek veren kurum ve kuruluşların da bulunduğu yeni konseptte büyük boyutlardaki arma yine otobüsün iki yanında kartalın hemen arkasında yer aldı.A Takım yeni sezonda karayolu seyahatlerinde kurumsal kimliğimizle yenilenen otobüsle yolculuk yapacak.Konyaspor, Antalyaspor ile deplasmanda oynayacağı maç için bu otobüsle yola çıkacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.