Atiker Konyaspor savunmada başarılı
Atiker Konyaspor’da savunma artık güven veriyor. Sezon başında yan toplardan çok büyük sıkıntı yaşayan yeşil-beyazlı ekipte Diagne-Uğur Demirok ikilisi son dönemde başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor.
Alanyaspor maçında rakiplerine pozisyon vermeyen savunma hattı Galatasaray’a da pozisyon vermemesine rağmen kalesinde bir gol görmüştü. Diagne’nin kafayla uzaklaştırmak istediği top Uğur’a çarparak ağlara gitmişti. Maçın genelinde Galatasaray’ın hücum oyuncularına göz açtırmayan Konyasporlu stoperler, performanslarıyla güven verdi. Galatasaray maçının öncesinde oynadığı Ankaragücü ve Sivasspor maçlarında da kalesini gole kapatan Atiker Konyaspor alanyaspor maçında da kalesini gole kapattı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.