Atiker Konyaspor her yerde
Atiker Konyaspor Futbol Gelişim Akademisinin koordinesinde çalışmalarını sürdüren futbol okulları Konya sınırlarını aşmaya başladı
Futbol okullarının faaliyet ağını genişletmek için Konya içi ve dışında başlatılan çalışmalardan sağlıklı geri dönüşler alınıyor. Konya merkezde 8 bölgede diğer il ve ilçelerde 9 merkezde olmak üzere toplam 17 bölgede faaliyet gösteren Konyaspor futbol okulları son olarak Konya merkezde bir tane Mersin, Seydişehir ve Kulu futbol okullarıı açarak o bölgelerde de aktif olarak öğrencilerin eğitimine başladı. Futbol Gelişim Akademisinden yapılan açıklamada “Futbol okullarımızın sayısını il ve ilçelerde artıracağız. Öte yandan kulübümüzün çatısı altında Atiker Konyaspor’umuzun değerlerini ve aidiyet hissini artıracak ve futbol okullarımızda bizimle birlikte çalışacak, Bölge Okulu açacak kişi veya kuruluşların akademimizle irtibata geçmelerini ve böylelikle daha fazla çocuğumuza hizmet götürebilmeyi hedefliyoruz” denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.