Analig’de judo takımı yarı finale yükseldi
Spor Genel Müdürlüğünce organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Judo Grup Müsabakaları 9-10 Ocak 2016 tarihleri arasında Kırşehir’de yapıldı.
Spor Genel Müdürlüğünce organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Judo Grup Müsabakaları 9-10 Ocak 2016 tarihleri arasında Kırşehir’de yapıldı. Kız ve Erkek Takımlarının mücadele ettiği ANALİG Judo Grup Müsabakalarında Ankara, Aksaray, Konya, Sivas, Yozgat, Çankırı, Niğde, Kayseri ve Nevşehir illeri mücadele etti. Konya Karması takımı erkeklerde 6 birincilik, 2 ikincilik ve 1 beşincilikle grup lideri olarak, kızlarda ise 4 ikincilik,3 üçüncülükle grup üçüncüsü olarak yarı finale yükseldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.