Anadolu’da transfer harekatı
İkinci yarı hazırlıkları için Antalya’da bulunan Anadolu Selçukspor’da transfer çalışmaları da yoğun bir şekilde devam ediyor.
İkinci yarı hazırlıkları için Antalya’da bulunan Anadolu Selçukspor’da transfer çalışmaları da yoğun bir şekilde devam ediyor. Yeşil-beyazlı ekip stoper mevkiine yaptığı İbrahim Sürgülü transferinin ardından kampta birkaç oyuncuyu da denemeye aldı. Anadolu Selçukspor’un bu oyuncularla anlaşma aşamasında olduğu ifade edildi. Galatasaray U21 takımında forma giyen Samet Yılmaz, Maraşspor oyuncusu Adnan Canlıka, İzmir’den genç oyuncu Murat Çakır ve Okan Salmaz ile teknik heyetin raporu doğrultusunda anlaşma yapılacağı ifade edildi.
İLK ÖZEL MAÇI BUGÜN OYNAYACAK
Anadolu Selçukspor Antalya’da devam eden ikinci devre hazırlık kampının ilk özel maçını bugün Payas Belediyespor ile oynayacak. Yeşil-beyazlı ekip daha sonra sırasıyla Alanyaspor ve Kocaeli Birlikspor ile hazırlık maçları oynayacak. Anadolu Selçukspor hazırlıklarını da günde çift idman yaparak sürdürüyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.