Anadolu Selçukspor Gürses Kılıç ile anlaştı
Konya Anadolu Selçukspor, Konyalı teknik direktör Gürses Kılıç ile anlaşma sağladı
Alper Avcı'nın Altay ile anlaşmanın ardından teknik direktör arayışına giren yeşil beyazlı ekip, Konyalı teknik direktör Gürses Kılıç ile anlaşma sağladı. Başkan Mehmet Güney, son olarak Tuzlaspor'da çalışan Kılıç ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağladı. Yavru Kartal'ı önünüzde sezon deneyimli teknik adam çalıştıracak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.