Anadolu Selçukluda topbaşı yarına ertelendi
Bu sezon ilk kez TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan yeşil-beyazlı temsilcimiz Anadolu Selçukluspor, dün antrenmanlara başlamanın hesaplarını yapmıştı ancak, bu çalışmanın iki sonrasına erte
Bu sezon ilk kez TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan yeşil-beyazlı temsilcimiz Anadolu Selçukluspor, dün antrenmanlara başlamanın hesaplarını yapmıştı ancak, bu çalışmanın iki sonrasına ertelendiği açıklandı. Anadolu Selçukluspor tesislerinde futbolcuların kalacak yerleri konusunda küçük aksaklıklar yaşandığını ve ertelemenin bu nedenle yapıldığını belirten yöneticiler, çalışmanın yarın başlayacağını ancak saatinin henüz netleşmediğini bildirdiler. Yeşil-beyazlılar sezonun ilk çalışmasını 2 Nolu Saha veya Cumhuriyet Sahası’nda yapmayı planlıyor. Konya Şekerspor’un eski kadrosundan takıma katılan 5, Konyaspor’dan teknik adam Hüsnü Özkara’nın belirlediği 4 ve yeşil-beyazlıların imza attırdığı 8 futbolcu ile beraber, kampa denenmek için gelen isimler ve Davraz kampını tamamlayan Konyaspor’dan 2 veya 3 isimde temsilcimizin ilk çalışmasına katılacak. Temsilcimiz ilk antrenmanını yaklaşık 30 futbolcu ile yapacak. Transfer çalışmalarına aralıksız devam eden Anadolu Selçukluspor’da teknik adam Salih Eken’in belirlediği eksikler orta saha, forvet ve sağ kanat oyuncuları ile temaslar sürdürülüyor. Temsilcimiz, hem kalite hemde ekonomik olarak kendilerine uygun isimlerle anlaşma zemini arıyor. Bu futbolcular ile imza aşamasına gelindiğinde isimlerin açıklanacağı gelen haberler arasında. Anadolu Selçukluspor, yapacağı 3 veya 4 transfer ile takım kadrosunu belirlemiş olacak.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.