Anadolu Selçuk YARA saracak
Yarın kendi sahası ve seyircisi önünde grubun güçlü ekiplerinden Pendikspor ile karşı karşıya gelecek Anadolu Selçukspor’da, hedef sahadan galibiyetle ayrılarak A. Üsküdar yenilgisini unutmak.
Yarın kendi sahası ve seyircisi önünde grubun güçlü ekiplerinden Pendikspor ile karşı karşıya gelecek Anadolu Selçukspor’da, hedef sahadan galibiyetle ayrılarak A. Üsküdar yenilgisini unutmak. Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta 26. hafta karşılaşmasında 11 Mart Cuma günü iç sahada Pendikspor ile karşılaşacak olan Anadolu Selçukspor’da hazırlıklar son aşamaya geldi. Yeşil-beyazlılar, bugün yapacağı çalışmayla hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başlayacak. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Anadolu Üsküdar’a 2-1 mağlup olan yeşil-beyazlılar, Pendikspor maçını kazanarak taraftarını sevindirmek istiyor. Kahramanmaraşspor galibiyetin morali ile çıktıkları Anadolu Üsküdarspor deplasmanında mağlup olmalarının kedilerini üzdüğünü kaydeden Anadolu Selçukspor teknik direktörü Mehmet Yıldırım, sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.