Anadolu Selçuk telafi peşinde
Geçtiğimiz hafta deplasmanda Anadolu Üsküdar’a mağlup olan Anadolu Selçukspor bugün sahasında Pendikspor’u yenerek yeni bir çıkış yakalamak istiyor. Atatürk Stadyumunda oynanacak mücadele saat 14.30’da başlayacak
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor bugün sahasında sezonun 26. Hafta maçına çıkacak. Yeşil-beyazlı ekip zorlu maçta Pendikspor’u konuk edecek. Atatürk Stadyumunda oynanacak mücadele saat 14.30’da başlayacak. Maçı Ömer Tolga Güldibi yönetecek.
Güldibi’nin yardımcılıklarını Levent Çakır ve Suat Güz yaparken, müsabakanın dördüncü hakemi ise Bilal Çavuş olacak.
EVİNDE KAZANMAK İSTİYOR
Anadolu Selçukspor bu sezonun ikinci yarısında evinde ilk galibiyetini önceki hafta Kahramanmaraşspor karşısında aldı. Anadolu Selçukspor sezon başından buyana iç sahada deplasmana oranla daha iyi performans sergiliyor. Yeşil-beyazlı ekip bugün sahasında sezonun 13. maçına çıkacak. Anadolu Selçukspor bugüne kadar evinde oynadığı 12 maçta 4 galibiyet 4 beraberlik 4 de yenilgi aldı. Yeşil-beyazlı ekip bu maçlarda 12 gol atıp 12 gol yedi. Anadolu ekibi bu maçı kazanarak yeniden bir çıkış yakalamak istiyor.
LİGDE MAÇLAR BUGÜN OYNANACAK
Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta oynanacak 26. Hafta maçları ve yönetecek hakemler şöyle: 13.30 Nazilli Belediyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor: Atilla Karaoğlan, 14.00 Hatayspor-BUGSAŞ Spor: Ercan Hellaç, 14.00 Fethiyespor-Pazarspor: Erdoğan Özkaya, 14.30 İstanbulspor-Bayrampaşa: Ali Şansalan, 14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Pendikspor: Ömer Tolga Güldibi, 14.30 Ümraniyespor-Sarıyer: Gürel Uzuner, 14.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor: Ramazan Keleş, 14.30 Hacettepe-Orduspor: Levent Balcı, 14.30 Bandırmaspor-Anadolu Üsküdar 1908: Şeref Taştan
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.