Anadolu ilk kez fileleri sarsamadı
TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Anadolu Selçukspor ligde ilk kez bir maçta topu filelerle buluşturmayı başaramadı.
3 MAÇTA 4 GOL ATTI
Ligin 4.hafta karşılaşmasında deplasmanda Sivas Belediyespor’a 2-0 mağlup olan Anadolu Selçukspor, topu filelerle buluşturmayı başaramadı. Yavru Kartal, ilk kez ligde oynadığı bir maçta gol atamadı. Daha önce ligde oynadığı 3 maçta topu filelerle 4 kez buluşturmayı başaran Anadolu Selçukspor, Sivas Belediyespor karşılaşmasında gol atmayı başaramadı.
SAVUNMA ALARM VERİYOR
Öte yandan Anadolu Selçukspor’da defans hattı alarm veriyor. Temsilcimiz ligde çıktığı 4 maçta 6 gol yedi. Yeşil-beyazlı temsilcimiz ligde yediği 6 golle ligde en çok gol yiyen 5.takım konumunda bulunuyor. TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta yediği 11 golle Fethiyespor en çok gol yiyen takım iken Tuzlaspor, Sivas Belediyespor ve Pendikspor yedikleri birer golle grupta en az gol yiyen takım konumundalar.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.