Anadolu galibiyet peşinde
Son haftalarda galibiyet sıkıntısı yaşayan Anadolu Selçukspor bugün deplasmanda Bayrampaşa’ya konuk olacak.
Son haftalarda galibiyet sıkıntısı yaşayan Anadolu Selçukspor bugün deplasmanda Bayrampaşa’ya konuk olacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Stadında oynanacak mücadele saat13.30’da başlayacak. Karşılaşmayı Sivas Bölgesinden Yakup Bakır yönetecek. Bakır’ın yardımcılıklarını Nevşehir’den Muammer Uçar ve Niğde’den Eser Eti yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Emre Türkmen. Anadolu Selçukspor’da sakatlıkları devam eden Ali Dere ve Ahmet Önay Bayrampaşa karşısında forma giyemeyecek.
RAKİP KÜME DÜŞE HATTINDA
Anadolu Selçukspor’un deplasmanda konuk olacağı Bayrampaşa 24 puanla sıralamada 14. Basamakta yer alıyor ve küme düşme korkusunu yakından hissediyor. İstanbul temsilcisi Anadolu Selçukspor karşılaşmasına çıkış maçı olarak bakıyor. Bayrampaşa oynadığı 26 maçta 6 galibiyet 6 beraberlik 14 yenilgi aldı. Temsilcimiz geçtiğimiz hafta İstanbulspor karşısında 5-0 mağlup olan rakibi karşısında galip gelerek moral bulmak istiyor.
27.HAFTA HEYECANI BUGÜN TAMAMLANACAK
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta 27. Hafta maçları dün oynanan Anadolu Üsküdar-Nazilli Belediyespor maçı ile başladı. Ligde bugün oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde: 13.00 Orduspor-Hatayspor: Adem Elgörmüş, 13.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Hacettepe: Bahattin Şimşek, 13.00 Pazarspor-İstanbulspor: Kadir Sağlam, 13.30 Sarıyer-Kırklarelispor: Veli Ersin Bıçak, 13.30 BUGSAŞ Spor-Ümraniyespor: Celal Bayraklı, 13.30 Pendikspor-Bandırmaspor: Halil Sayın, 13.30 Menemen Belediyespor-Fethiyespor: Emre Yıldırım, 13.30 Bayrampaşa-Konya Anadolu Selçukspor: Yakup Bakır
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.