Anadolu ‘da görev bölümü yapıldı
Anadolu Selçukspor Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda görev bölümünü gerçekleştirdi.
Anadolu Selçukspor Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda görev bölümünü gerçekleştirdi. Delegelerin oyları ile Mehmet Güney Başkanlığında göreve getirilen Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda görev bölümünü gerçekleştirdi. Buna göre görev dağılım şu şekilde;
Başkan Mehmet Güney, Mehmet Ay - Futbol Şube Sorumlusu, Ömer Zeren - Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü, Mehmet Ali Gökhan - Mali İşler ve Hukuk İşleri Sorumlusu, Abdullah Yayla - Genel Sekreter, Mehmet Yılmaz - Reklam işleri sorumlusu, Serkan Abaz - Alt Yapı ve Tesisler Sorumlusu,
Murat Erdoğdu - Alt Yapı Sorumlusu Halil Bölükbaşı - Yönetim Kurulu Üyesi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.