AKTİSAD'dan KSO'ya teşekkür plaketi
Aktif İşadamları ve Sanayiciler Derneği (AKTİSAD) Başkanı Soner Cesur, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgili ziyaret etti
Aktif İşadamları ve Sanayiciler Derneği (AKTİSAD) Başkanı Soner Cesur, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil’i ziyaret ederek, 10. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Konya Şöleni’ne desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi AKTİSAD Başkanı Soner Cesur, Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil’e desteklerinden dolayı teşekkür ederken, KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil de, Türkçe Olimpiyatlarının sevgi ve kültür köprüsü olduğunu ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.