Akşit Nevşehirde bronz madalya kazandı
Nevşehirde yapılan Küçük Erkekler Serbest Güreş Grup Şampiyonası sona erdi. Damat İbrahimpaşa Spor Salonunda yapılan şampiyonaya, 33 ilden 473 sporcu katıldı
Nevşehir’de yapılan Küçük Erkekler Serbest Güreş Grup Şampiyonası sona erdi. Damat İbrahimpaşa Spor Salonu’nda yapılan şampiyonaya, 33 ilden 473 sporcu katıldı. 12-13 yaş arası sporcuların mindere çıktığı şampiyona 26, 29, 39, 32, 35, 38, 42, 47, 53, 59, 66 ve 75 kilolarda olmak üzere 12 ayrı sıklette yapıldı. 66 Kg’de mindere çıkan Konyalı Sporcu Himmet Akşit, yapılan müsabakaların ardından bronz madalya kazandı. Konyalı sporcu Akşit’in kilosunda derece alan sporcular ise şunlar: 66 kiloda, birinci Ebubekir Sancak (Bursa), ikinci Mücahit Çoban (Antalya), üçüncü Himmet Akşit (Konya).
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.