Ahmet Kök istifa etti
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta zirve mücadelesi veren Sarayönü Belediyespor’da teknik sorumlu Ahmet Kök istifa etti.
Ceyhan Doğanspor karşısında alınan yenilginin ardından Kök istifasını dün başkan Nafiz Solak’a sundu. Solak da Kök’ün istifasını kabul etti ve taraflar yollarını ayırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Sarayönü Belediyespor Başkanı Nafiz Solak şunları söyledi: “2014-2015 sezonunda bu yana Sarayönü Belediyespor Teknik Direktörü olarak vermiş olduğu hizmetler ve sağlamış olduğu başarılardan dolayı Teknik Direktörümüz Ahmet Kök’e şahsım ve kulübüm adına teşekkür ediyorum. Vermiş olduğu istifa dilekçesi neticesinde kulübümüzle yollarını ayıran ama manevi olarak her zaman yanımızda olduğunu bildiğimiz hocamıza bundan sonraki hayatına başarılar diliyor, kararının hayırlı olmasını temenni ediyorum”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.