Abdullah Aymaz’ın rakibi çıkmadı
Abdullah Aymaz’ın rakibi çıkmadı
Basketbol Yerel Ligi minik erkekler kategorisinde mücadele eden Abdullah Aymazspor dün Taşkentspor ile karşı karşıya gelecekti. Ancak rakibin maça çıkmaması nedeniyle müsabaka oynanmadı. Abdullah Aymazspor Taşkentspor’un çıkmadığı karşılaşmayı hükmen kazanmış oldu. Rakibi sahaya çıkmayan oyuncular kendi aralarında antrenman yaparak zamanı değerlendirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.