3 Bant Ferdi Bilardo Şampiyonası başladı
Türkiye Bilardo Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan 3 Bant Bilardo İl Şampiyonası Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo Spor Salonunda pazartesi günü başladı.
Türkiye Bilardo Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan 3 Bant Bilardo İl Şampiyonası Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo Spor Salonunda pazartesi günü başladı. konuyla ilgili açıklama yapan Bilardo İl Temsilcisi Erdoğan Avcı şunları söyledi: “ 81 sporcunun katıldığı Konya 3 Bant Bilardo Şampiyonası 27 grupta 3’lü eleme sistemiyle , son eleme turuna kadar 3'lü grup halinde grup birincilerinin bir üst tura çıkmasıyla , son 3 grup birincisi kalana kadar devam edecek olup ,son 3 kişinin Cumartesi günü yapılacak olan final müsabakalarıyla Konya 3 Bant İl Bilardo Şampiyonu belli olacak. Dereceye giren sporcular , mart ayında Antalya'da gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonası'nda Konya'yı temsil edecek”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.