2. amatör kümede 18 takım terleyecek
Mart ayında start alacak Konya 2.Amatör Küme’de yeni sezonda mücadele verecek takımlar belli oldu. Kümede 18 takım ter dökecek.
Konya Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonundan alınan bilgiye göre, Beyşehir’i 2.Amatör Küme’de temsil edecek olan Huğluspor ile Durak Ömer Akkanat YİBO takımlarının muhtemel rakipleri belli oldu. Huğluspor ile Durak takımlarının aynı grupta mücadele vereceği kaydedildi. Yeni sezonda mücadele edecek takımların belli olmasının ardından gözler gruplara çevrildi. 6’şar takımdan oluşması beklenen grupların önümüzdeki günlerde netleşeceği açıklandı. Bu sezon 2.Amatör Küme’de mücadele verecek il merkezi ve taşra ilçe takımları ise şöyle: Huğluspor, Derebucak Durak Ömer Akkanat YİBO, Akşehir Gençlik, Yunakspor, Argıthanı Belediye, Altuntaş, Adsız Belediye, Ladik, Seydişehir Gücü, İhsaniye G.Birliği, Karkın Belediye, Başakspor, Hilalspor, Özdağspor, Gölyazı Belediyesi, Ortaköy Belediye, Emirgazi, Seyranspor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.