1.Amatör’de 4.hafta sona erdi
Konya amatör liglerde heyecan tüm hızıyla devam ediyor.
1. Amatör Küme'de 4. hafta heyecanı sona erdi. Ligde A ve B gruplarında 8 maç oynandı. A grubunda Cihanbeyli Belediyespor, B grubunda ise Seydişehir Belediyespor haftayı zirvede tamamladı.Sarayönüspor ile Selçuklu İdmanyurdu fikstür gereği haftayı maç yapmadan geçirdi.
8 MAÇ OYNANDI
Haftanın maçlarında alınan sonuçlar şu şekilde: A Grubu: Yunakspor 1-5 Polatoğlu Ahşap, Taşkentspor 3-3 Konya Demirspor, Kulu Bld 1-0 Konya Monivaspor, Ergesspor 1-2 Cihanbeyli Bld;B Grubu: Seydişehir Bld 2-0 AK İnşaat Sanayispor, Yeni Meramspor 0-2 Beyşehir Bld, Huğluspor 1-1 Bozkır Gençlerbirliği, Selçuk Üniversitesi 1-1 Seydişehir Gücü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.