Yıldız eldivenler Çorum’da terliyor
Türkiye yıldızlar, bireysel boks şampiyonası bugün Çorumda başlayacak. Dün tartıları yapılan ve 8 Şubata kadar devam edecek şampiyonada Konyayı, Büyükşehir Belediyespor, Yapıspor ve Selçukspordan 10 sporcu temsil edecek.
Osman Bacak yönetimindeki Konya kafilesi Çorum’a iddialı olarak gitti. Kafilede antrenör olarak ise Soner Karagöz ve Hasan Bedaveci yer aldı. İl temsilcisi Abdullah Pekdemir, iyi derecelerle döneceklerini söyledi, Yıldızlar boks şampiyonasına Konya’dan şu sporcular katılıyor. Emre Göreli Muhammet Öztürk, Ramazan Demir, Emrah Yüce, Faruk Sarı, Mehmet Yiğit, Halis Erin, İsmail Dağ, Hüseyin Eğitse,ve A.Kadir Arpacı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.