Yeşil-beyaz SEVDA
Geçtiğimiz sezon Türkiye’ye örnek olan Konyaspor taraftarı yeni sezon öncesi üzerine düşeni yaptı. Yeşil-beyaz sevdalıları yaklaşık 27 bin kombine bilet satın alarak büyük bir rekora imza attılar. Anadolu’nun Hükümdarı yeni sezonda da Türk Futboluna tr
Atiker Konyaspor Taraftarı geçtiğimiz sezon Nalçacılılar grubu öncülüğünde takımlarına ve milli takıma verdikleri destekle büyük başarılara imza attılar. Yeşil-beyaz sevdalıları geçtiğimiz sezon türk futboluna tribün dersi vererek tüm maçlarda tribünleri doldurarak takımlarına Fair-Play çerçevesinde destek verdiler. Konyaspor ile birlikte Anadolu’nun Hükümdarı apoletini de alan Yeşil-beyaz sevdalısı yüzbinlerce taraftar Passolig satışında 100 bini de geçmeyi başarmıştı.
NALÇACILILAR KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK
Geçtiğimiz sezon taraftarın lokomotifi olan Nalçacılılar Taraftar Grubu yeni sezonda aynı görevini devam ettirecek. Takımlarına verdikleri destek ve yaptıkları görsel şovlarla Atiker Konyaspor’un başarısında büyük pay sahibi olan yeşil-beyaz sevdalıları yeni sezonda da centilmenliği ve takımına vereceği destekle adından sıkça söz ettirme devam edecek gibi görünüyor.
KOMİBİNE DE REKOR KIRDI
Atiker Konyaspor’un en büyük gücü olan yeşil-beyazlı taraftarlar yeni sezon öncesi kombine biletlerine gösterdikleri ilgiyle rekor kırdılar. Geçtiğimiz sezon maçlarının büyük bölümünü dolu tribünler önünde oynayan yeşil-beyazlı taraftarlar, yeni sezon kombinelerine de büyük ilgi gösterdi. Kombine sayısında Fenerbahçe ve Galatasaray’a büyük fark atan Konyaspor, ligin başlamasına kısa bir süre kala yaklaşık 27 bin kombine sattı. Aykut Kocaman yönetiminde geçtiğimiz sezonu 3. sırada tamamlayan yeşil-beyazlılar, tarihinde ilk kez UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edecek.
TARAFTAR SEZON ÖNCESİ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI
Yeşil-beyaz sevdalısı yüzbinlerce taraftar yeni sezonda takımlarının yanında olacağının sinyalini şimdiden verdi. Kombinede rekor kıran Atiker Konyaspor taraftarı Türk futbol kulüplerinin taraftarlarına örnek oldu. Yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar sezon içerisinde de 3 kulvarda mücadele edecek takımlarını canı gönülden desteklemek için gün saymaya başladı
FERHAT TÜRKOĞLU merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.