Yeni sezon ürünlerinin sunumu yapıldı
Atiker Konyaspor’un 2019-2020 futbol sezonunda kamp, antrenman ve müsabakalarda giyecekleri lisanslı ürünlerle ilgili Kayacık Tesislerinde KonyaStore yetkilileri tarafından bir sunum gerçekleştirildi.
Başkan Hilmi Kulluk, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Aykut Kocaman ve teknik heyet sunum öncesinde akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğin ardından gerçekleşen sunumda teknik heyet, Profesyonel Futbol A Takımı, destek ekip, altyapı takımlarının kamp, antrenman ve müsabakalarda giyecekleri ürünler tanıtıldı.
Ön hazırlık şeklinde gerçekleşen sunum için hem yönetim kurulundan, hem de teknik heyetten öneri, görüş ve tavsiyeleri istendi.
Bu tavsiyeler doğrultusunda önümüzdeki günlerde, 2019-2020 sezonunda takımlarıın giyeceği ürünler netleşmiş olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.