Yavru Kartal umudunu sürdürmek istiyor
TFF 2. Lig Beyaz Grupta kümede kalma mücadelesi veren Karatay Termal 1922 Konyaspor 33. hafta maçında sahasında Amedsportif ile karşılaşacak. Pazar günü Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadyumu’nda oynanacak mücadele saat 12.00’de başlayacak
Zorlu mücadeleyi Tarık Güldal yönetecek. Güldal’ın yardımcılıklarını Mücahit Değermenci ve Şenol Bektaş yapacak. Maçın 4. hakemi ise Deniz Kükrek olacak
Hafta içi mesaisinde kümede kalma adına en yakın rakibi Pazarspor’a deplasmanda 2-1 yenilen yeşil-beyazlı 28 puanda kalarak büyük bir avantaj kaybetmişti.
1922 Konyaspor kalan 4 maçını da kazanarak rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. Kümede kalma adına umutlarını devam ettirmek isteyen Yavru Kartal Amed Sportif karşısında kazanmak zorunda.
TFF 2. Lig Beyaz Grupta 33. hafta maçları bugün oynanacak. Karşılaşmaların programı şu şekilde:
12.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
14.00 Kırşehir Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Ahi)
14.00 Uşakspor-Ankara Demirspor (1 Eylül)
14.00 Pendikspor-Eskişehir (Pendik)
14.00 Akhisarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Spor Toto Akhisar)
14.00 Isparta 32-Şanlıurfaspor (Isparta Atatürk)
14.00 Tarsus İdman Yurdu-Kırklarelispor (Tarsus İlçe)
14.00 Anagold 24Erzincanspor-Pazarspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.