Yaşar Doğu'dan Ömer Ersöz'e ziyaret
Yaşar Doğu Ortaokulu Judo Takımı, İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret etti. Yaşar Doğu Ortaokulu Judo Takımı, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret ettiler.
Yaşar Doğu Ortaokulu Judo Takımı, İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret etti. Yaşar Doğu Ortaokulu Judo Takımı, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü makamında ziyaret ettiler. Şampiyonalarda derece yapan sporcular; Bekir Sarıaslan, Münire Nur Güdücü, Alihan Koç, Şeyma Nur Göreli, İlayda Merve Koçyiğit, Bahattin Bulut, Hasan Hüseyin Kol, Mehmet Erkek, Mustafa Tekin, Nermin Oruç ve Rabia Aleyna Durgut, Okul Müdür Yardımcısı Fatmagül Kurnaz ve Antrenör Abdul Samet Sak, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’ü ziyaret ederek vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.