Volkan fındıklı formasına kavuştu
Konyaspor'da Volkan Fındıklı'nın forma hasreti dindi. Uzun süreli sakatlık süreci yaşayan 30 yaşındaki futbolcu, 9,5 ay sonra forma giydi
Volkan Fındıklı, sezonun ilk maçına Galatasaray karşısında çıktı. Uzun süreli sakatlık süreci yaşayan 30 yaşındaki oyuncu, 83. dakikada Barış Yardımcı'nın yerine oyuna girerek siftah yaptı. Geçen sezonun 32. haftasında 13 Temmuz'da iç sahada oynanan Başakşehir maçında çapraz bağlarından sakatlanan deneyimli orta saha oyuncusu, 9,5 ay sonra yeşil sahalara döndü.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.