Ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var
Demokrat Parti (DP) Meram İlçe Başkanlığı Zafer Meydanı'nda 'aşure dağıtımında' bulundu. DP İl Başkanı Yahya Yaman ve çok sayıda parti mensubu katıldı
Demokrat Parti (DP) Meram İlçe Başkanlığı Zafer Meydanı'nda 'aşure dağıtımında' bulundu. DP İl Başkanı Yahya Yaman ve çok sayıda parti mensubu katıldı. Dua ile başlayan aşure dağıtımında konuşan DP Meram İlçe Başkanı İbrahim Uçar, ülke olarak bugünlerde birlik ve beraberliğe ihtiyacın olduğunu söyledi. Aşure dağıtımını vatan uğruna ve demokrat şehitleri adına yaptıklarını belirten İbrahim Uçar, "Aşure birlik ve beraberliğin simgesidir. Ülkemizin birliğinin bozulmamasını istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Partimizin ülkemizin sorunlarını ortadan kaldırmak insanların arzu ettiği yaşam standardını yakalaması için mücadele vermektedir" diye konuştu. Konuşmalar sonrası Zafer Meydanı'ndan geçen yüzlerce vatandaş DP Meram İlçe Başkanlığı'nın dağıttı aşureyi yedi.
FERDİ İHSAN ÜNAL
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.