Uğur Yıldız muay thaideTürkiye Şampiyonu oldu
20-22 Ağustos 2021 tarihinde Sakarya zaferi 100. Yılı anısına Polatlı’da düzenlenen Türkiye Muay Thai Minikler ve Yıldızlar Şampiyonası’nda Gürkan Uğur Yıldız Türkiye şampiyonu oldu.
Turnuvada Kadir Faruk Gencel de bronz madalya kazandı. Tüm sporcular ve antrenör Serkan Yıldız diğer kendilerine her zaman destek olan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Seydişehir Belediyespor Kulüp Başkanı İsa Çiftçi’ye teşekkür ettiler.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.