U19 takımı 2-0 kazandı
Spor Toto Gelişim Elit U19 Ligi 8. hafta karşılaşmasında Btc Turk Yeni Malatyaspor’u konuk eden İttifak Holding Konyaspor rakibini 2-0 mağlup etti.
Karatay Tatlıcak Çim Saha’da saat 13:00’da başlayan maçı hakem Emrah Özenç yönetti. Karışlaşmada Yeşil-beyazlı ekibe galibiyeti getiren goller Şehmus ve Gaffar’dan geldi
İttifak Holding Konyaspor bu galibiyet ile 12 puana ulaştı. Yeşil-beyazlı ekipte teknik direktör Hakan Yavuz’un 1922 Konyaspor’a gitmesiyle boşalan teknik direktörlük görevine tecrübeli hoca Hakan Ünal getirilmişti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.