TÜRK-İŞ yeniden Kumlu dedi
TÜRK-İŞ 21. Olağan Genel Kurulu'nda Mustafa Kumlu, yeniden Genel Başkanlığa seçildi. TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu da şu isimlerden oluştu
Büyük Anadolu Hotel'de 8 Aralık'ta başlayan TÜRK-İŞ 21. Olağan Genel Kurulu, bugün yapılan seçimin ardından sona erdi. Seçimde, 362 delegenin tamamı oy kullandı. Oyların 350'si geçerli sayıldı. Oyların 223'ünü Mustafa Kumlu, 127'sini ise Petrol-İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın aldı.
Bu sonuçla Musafa Kumlu, yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanı seçildi.
TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu da şu isimlerden oluştu:
''Genel Sekreter Pevrul Kavlak, Genel Mali Sekreter Ergün Atalay, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Nazmi Irgat, Genel Eğitim Sekreteri Ramazan Ağar.''
Sonuçların açıklanmasının ardından taraflar birbirini kutladı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.