TSYD’de ödüller sahiplerini buldu
Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi'nin bu yıl ilk defa düzenlediği spor gazetecileri haber ve fotoğraf yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Yarışmada dereceye giren gazeteciler TSYD Lokalinde düzenlenen törenle ödüllerini aldı
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 1](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_1.jpg)
Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi’nin bu yıl ilk defa düzenlediği spor gazetecileri haber ve fotoğraf yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. Yarışmada dereceye giren gazeteciler TSYD Lokalinde düzenlenen törenle ödüllerini aldı
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 2](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_2.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 3](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_3.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 4](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_4.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 5](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_5.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 6](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_6.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 7](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_7.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 8](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_8.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 9](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_9.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 10](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_10.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 11](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_11.jpg)
![TSYD’de ödüller sahiplerini buldu 12](https://d.merhabahaber.com/gallery/433_12.jpg)