TSYD’de ilk sınav
TSYD tarafından organize edilen ve bu yıl 50.cisi düzenlenecek olan "15 Temmuz Demokrasi Turnuvası” bugün başlıyor. Turnuvaya katılan Atiker Konyaspor ilk maçında bugün Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak. maç 18.00’da başlayacak
TSYD tarafından organize edilen ve bu yıl 50.cisi düzenlenecek olan "15 Temmuz Demokrasi Turnuvası” bugün başlıyor. Turnuvaya katılan Atiker Konyaspor ilk maçında bugün Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak. maç 18.00’da başlayacak
Atiker Konyaspor, Ankara’da katılacağı TSYD turnuvasına Yüksek Hızlı Trenle gidecek. Yeşil-beyazlı ekip maçlara günü birlik gidip dönecek. Temsilcimiz bugün saat 18.00’da oynayacağı Kardemir Karabükspor maçı için sabah saatlerinde Ankara’ya gidecek, Konyaspor günübirlik yapacağı seyahatin ardından maç sonrası yine YHT ile Konya'ya dönecek.
Atiker Konyaspor’un Kardemir Karabükspor ile 19 Mayıs Stadyumunda oynayacağı karşılaşma saat 18.00’da başlayacak. Mücadeleyi Serkan Tokat, Engin Erdem, Serkan Çimen hakem üçlüsü yönetecek.
TSYD tarafından organize edilen ve bu yıl 50.cisi düzenlenecek olan "15 Temmuz Demokrasi Turnuvası” bugün başlıyor. Turnuvaya Atiker Konyaspor ile birlikte Karabükspor, Gençlerbirliği ile Adanaspor katılacak. Müsabakaları TRT Avaz kanalı naklen yayınlayacak.
Turnuva programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:
Bugün:
18.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Serkan Tokat, Engin Erdem, Serkan Çimen)
20.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Yaşar Kemal Uğurlu, Erkan Olguncan, Önder Yılmaz)
13 Ağustos Cumartesi:
18.00 3.’cülük maçı (Arda Kardeşler, Oğuz Terzi, Hakan Yemişken)
20.00 Final maçı (Halil Umut Meler, Erdinç Sezertam, Cevdet Kömürcüoğlu)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.