TOHM sporcularından İl Müdürü Şahin’e ziyaret
TOHM sporcuları Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Şahin'i ziyaret etti
Arnavutluk'ta düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Konya TOHM Sporcuları Cansu Bektaş, Melisa Güneş, Avrupa 3.sü olan Hatice Açıkgöz ile antrenörleri Serap Ünlü ve Neşe Bayrakçı, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin’i ziyaret etti. Sporcu ve antrenörlerini tebrik eden Şahin başarılarının devamını diledi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.