Teke ve Koçak ailelerinde mutluluk
Konyanın tanınmış ailelerinden Adnan Teke ile Cemal Koçak ailelerinin genç üyeleri, Rabia ve İbrahim düzenlenen görkemli bir törenle dünya evine girdi
Konya’nın tanınmış ailelerinden Adnan Teke ile Cemal Koçak ailelerinin genç üyeleri, Rabia ve İbrahim düzenlenen görkemli bir törenle dünya evine girdi.
Rabia ve İbrahim Çiftçini çok sayıda seveni yalnız bırakmazken, nikâhı Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli kıydı. Nikah töreninde çiftlerin şahitliğini ise CHP Konya Milletvekili Adayı Durmuş Ali Karamut, CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi İşadamı Mehmet Çalık, AKP Karatay İlçe Başkan Yardımcısı Av. Sacettin Küçükdağ ve Ahmet Koçak yaptı.
Nikah’tan sonra evlilik cüzdanını Rabia’ya teslim eden Mehmet Hançerli, ömür boyu mutluluk diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.